Prášil jednoznačně ovládl letošní ročník běhu okolo říčky Setiny

Tuto neděli nám počasí velice přálo. Řada běžců přijala výzvy mimořádně krásného počasí. O to větší udivení nastalo při příjezdu do Pusté Polomi, kdy foukal trošku nepříjemný vítr.
I přesto všechno, se na start postavílo 30 běžčů ve všech věkových kategoriích. Po krátké informaci o trati v náročném terénu všichni vyrazili.

Celkově jako první start-cíl doběhl Prášil z časem 49:56 z klubu MKSeitl Ostrava. S malým odstupem jej stíhal Petr Hvolka, čas 50:29.

Průběh celého závodu, byl pro všechny zúčastněné velmi náročný, ale všichni to brali s humorem.
Po doběhu, všechny čekalo občerstvení v podobě gulášové polévky a teplého čaje.
Před vyhlášením výsledků nám trošku zkomplikovalo čekání na posledního běžce, přesto vše dopadlo dobře a všichni doběhli ve zdraví.

Těším se na příští ročník 2019 strávený opět s Vámi běžci. Budeme se snažit, ať je to ještě lepší.